Çim Sürgülü Kapı | Terdem Çim Çit

Çim Sürgülü Kapı

Çim Sürgülü Kapı

Çim Çit sürgülü kapı genellikle okullarda, işyerlerinde, evlerde ve bahçelerde tercih edilmektedir. Normal sürgülü kapılar demir ve görünüm açısından kötü olmaktadır.  Ayrıca paslanma sorunları olmaktadır. Klasik kapılara göre estetik görünüm ve sağlık açısından daha çok tercih edilen kapılar giderek kullanım açısından artmaktadır.  Sürgülü kapı hem ani çarpan kapı sistemlerini önler hem de giriş-çıkışları kolaylaştırır. Fakat Çim Çit sürgülü kapı tüm bunları karşılarken aynı zamanda estetik açıdan da mükemmel bir görüntü oluşturacaktır.

Çim Sürgülü Kapı Özellikleri

Çim sürgülü kapı temizlik açısından her zaman daha çok tercih edilir. Alev almayan özelliğiyle ateşe dayanıklıdır. İstenilen şekilde dekore edilir. Boyutları ayarlanır. Mevsimlere karşı dayanıklıdır. Rengi solmaz. Güvenlik açısından yaralanmaları minimuma indirir. Doğal bir görünüme sahiptir. Çevreye estetik bir görünüm kazandırır ve çevre düzenlemesine de katkı sağlar. PVC malzemeden üretilmesi sayesinde rengi solmaz ve dayanıklıdır. Yıpranmaz. Paslanmalara karşı da dayanıklıdır.  Örneğin bahçedeyseniz kapı arkasından insanların sizi görmesini engeller. Kapılar aynı zamanda işlem görmüş galvanizli tel üzerinden üretilmektedir. Alana görünüm dışında yeşillendirme sağlamak amacıyla da bu kapılar tercih edilmektedir. Kapılarda kullanılan malzemeler örgü teller ile aynı işlevi görmektedir.

Çim Sürgülü Kapı Fiyatları

Çim sürgülü kapı fiyatları kapının boyutu, özelliği gibi belirli kriterlere göre farklılık göstermektedir. Kapıların yapımı belli bir süre almaktadır. Bu süreden sonra kapılar müşteriler için özenle ve profesyonel bir şekilde uzman ekip tarafından takılır. Herhangi bir güvenlik ihlali olmaması için ise her şey düşünülür ve montaj tamamlanır. Böylece temiz, kolay kurulumlu, mevsim geçişlerine dayanıklı kapılara sahip olursunuz. Kapının montajından sonra ise oluşabilecek herhangi bir sorunda kapıyı takan şirketle görüşerek anında çözüm sağlayabilirsiniz. Çim sürgülü kapılarınız sayesinde rahatlık, güven ve görünümü bir arada yaşamış olacaksınız.


Copyright 2023 & Her Hakkı Saklıdır. | SetPro Bilişim & Güvenlik Sistemleri
SiteMAP