Çim Çit Tel | Terdem Çim Çit

Çim Çit Tel

Çim Çit Tel

Dekoratif olarak kullanılan çim çit çimli tel ürünleri, kullanılan alanlarda estetik görünüm oluşmasını sağlamaktadır. Her türlü hava olaylarına karşı dayanıklı olan çim çitler, doğal görünümleri ile dikkat çekmektedir. Yapay çim şeklinde de bilinen çimli teller, birçok alanda kullanılmaktadır. Spor alanlarında, oyun bahçelerinde, teraslarda ve havuzlarda kullanılan çim çitler, buna benzer birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hem yeşil görüntü sağlamak hem de güvenliği arttırmak amaçları ile de kullanılabilen çitler, dekorasyon alanının en önemli ürünlerinden biri haline gelmiştir.

Dekor amaçlı üretilen çim çitler, UV ve PVC maddeler kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede güneşten ve havadan gelen zararlı etkilere karşı dayanıklıdır. Sağlamlığının yanında ağır olmaması nedeniyle de sık sık tercih edilmektedir. Kolay yanmamasından dolayı ateşe dayanıklıdır. Bu nedenle güvenliğe önem veren kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı olan çitler, uzun ömürlü olması sebebiyle ekonomi dostu olarak öne çıkmaktadır. Çevreye de zararlı etkileri bulunmayan çitler, insan sağlığına zarar vermemektedir.

Çimli Tel Özellikleri

Kullanım alanı yaygın olan çim çit çimli tel ürünlerinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Kolay montaj edilmesi sebebiyle sık olarak kullanılmaktadır. Taşınabilir yapıya sahip olması sebebiyle istenilen alanlara da taşınabilen çimli teller, çevre düzenlemesi için kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Çimli çitlerin büyüklükleri, özellikleri ve ölçüleri farklılık gösterebilmektedir. Bu özelliklere göre fiyatlar da değişmektedir.

Çim Çit Fiyatları

Dekor amaçlı olarak yaygın bir şekilde kullanılan çim çit çimli tel materyalleri, farklı özelliklerde ve fiyatlarda müşterilere sunulmaktadır. Ürünlerin kaliteleri, üretimlerinde kullanılan malzemeler ve fiyatlar farklılık göstermektedir. Çim çim fiyatlarında; kalite, kullanım alanları, boyut ve farklı özellikler etkilidir. Döviz üzerinde yaşanan gelişmeler de çim çit fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. Fiyatlar hakkında net bilgiye ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Copyright 2023 & Her Hakkı Saklıdır. | SetPro Bilişim & Güvenlik Sistemleri
SiteMAP