Çim Saksı | Terdem Çim Çit

Çim Saksı

Çim Saksı

Mimari açıdan doğal bir görüntü isteyen kişiler bahçede, işyerlerinde ve evde çim saksı kullanmayı tercih ederler. Çünkü çim çitli saksı kolay uygulanır ve estetik bir görüntü elde edilmesini sağlar. Saksılar kişinin isteğine bağlı olarak ölçü ve modellerde yapılır.  Rengi solmayan özelliklerde üretilir ve tamamen doğal görünür. PVC ve UV koruması olan tellere uygun özelliklere sahiptir. Soğuğa ve güneş ışınlarına karşı etkilidir. Ayrıca ateşe karşı da koruyucudur. Bu saksı sayesinde 4 mevsim solmayan bir estetik görüntü elde edilmiş olacaktır.

Çim Saksı Özellikleri

Çim saksılar çim çitler kullanılarak yapılmaktadır. Çim çit malzemesi ise güneş ışınlarına karşı koruyucu özel PVC’den yapılmaktadır. Bu malzeme alev almadığı için güvenlik açısından gerekli olan yerlerde de tercih edilir. Ürün hava şartlarına dayanıklıdır.  Bu yüzden büyük bir avantaj sağlamaktadır. Saksıları ışıklandırma yoluyla yapılan süslemelerde dikkat çekmek için ideal bir yoldur.

Ayrıca geleneksel olan klasik saksı görüntüsünden çıkarak çim saksılar çeşitlilik yaratmaktadır. İstediğiniz görüntü de, özellikte ve boyutta tasarlayarak saksılarınızı yaptırabilme imkanına sahipsiniz.

Çim Saksı Fiyatları

Kendi bahçeniz, eviniz ve işyerinizde veya daha büyük alanlarda dekorasyon yapmak isteyenler çim saksı kullanırlar. Saksılar büyük-küçük ve orta olmak üzere boyutlandırılabilir. Hazır bulabileceğiniz gibi özel olarak da yaptırabilirsiniz. Çevre düzenlemelerinde genellikle klasik saksılar kullanılmaktadır. Klasik çim saksılar tasarımlara göre daha uygun fiyatlara satılmaktadır. Tabi fiyat belirleme aşamasında boyutta önemli bir faktördür. Aldığınız saksılar rengi solmadan uzun süre kullanılacağı için daha dayanıklı olacaktır. Ayrıca ateşe karşı koruyuculuğu ve estetik görünümü ile de verdiğiniz paranın hakkını verecek ve size görsel bir şölen sunacaktır. Çim saksılar artık yol kenarlarını da süslemektedir. Doğru yerlerden yapacağınız alışverişlerin sizleri bu konuda mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.


Copyright 2023 & Her Hakkı Saklıdır. | SetPro Bilişim & Güvenlik Sistemleri
SiteMAP